Szkolenie Modułowe ATEX

Szkolenie Modułowe ATEX

23 maja 2018

15-17 maja w Hotelu Adria  w Rudzie Śląskiej odbyło się szkolenie modułowe na temat: „Organizacja pracy, instalacja i eksploatacja urządzeń w strefach zagrożenia wybuchem". Wśród uczestników znalazły się osoby z wielu branż na co dzień zajmujące się zabezpieczeniami elektrycznymi, konstruktorzy, specjaliści od badań i certyfikacji, personel techniczny, projektanci oraz menadżerowie i handlowcy.  

Uczestnicy szkolenia mieli okazję zapoznać się z kwestiami bezpieczeństwa przeciwwybuchowego w świetle obowiązujących przepisów i norm, opartych o studia przypadków i rozwiązań w zakresie budowy obiektów jak i wypadków jakie zdarzyły się w przeszłości i analizy ich przyczyn. Forma modułowa szkolenia pozwoliła omówić zaganiania w zakresie podstawowym jaki i rozszerzonym dzięki czemu wszyscy uczestnicy mogli znaleźć informacje dla nich najbardziej przydatne w codziennej pracy.

Miłym punktem integracyjnym okazała się wyprawa w najgłębsze i najbardziej surowe rejony zabytkowej Kopalni Guido gdzie uczestnicy mogli poznać historię górnictwa węgla kamiennego w Polsce.

Pragniemy podziękować wszystkim obecnym za uczestnictwo i okazję do inspirującej wymiany myśli i doświadczeń.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z wycieczki, zapraszając jednocześnie Państwa do udziału w naszych kolejnych przedsięwzięciach szkoleniowych.

Zobacz pozostałe aktualności