Nowe Uregulowania – kompetencje personelu w obszarach Ex

Nowe Uregulowania – kompetencje personelu w obszarach Ex

4 lutego 2019

Spośród artykułów opublikowanych na łamach Numeru Specjalnego Wiadomości PKN na szczególną uwagę zasługuje publikacja pracownika naszej firmy Łukasza Surowy „Nowe Uregulowania – kompetencje personelu w obszarach Ex”.

Zagadnienie dotyczące właściwego szkolenia personelu i przygotowania do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem jest bardzo istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa pracy. Odpowiednio wyszkolona i właściwie przygotowana kadra pracowników to gwarancja minimalizacji zagrożeń.

Pan Łukasz Surowy w sposób wyczerpujący i pełny przedstawił zalety wynikające z certyfikacji personelu. Nasza firma z racji swej długoletniej działalności w obszarze zagadnień Ex prowadzi szkolenia, które jak zauważamy z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Niewątpliwie wzrastająca świadomość konieczności doszkalania personelu, a przez to dążenie do zmniejszania zagrożeń w miejscu pracy staje się standardem postępowania większości firm. Ze swojej strony zapraszamy do zapoznania się z pełną publikacją artykułu na stronie PKN oraz z aktualną ofertą szkoleń Instytutu Bezpieczeństwa Technicznego Ex Solution.


Zobacz pozostałe aktualności